Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > Informavimas apie oro užterštumo lygius

 

Informavimas apie oro užterštumo lygius

Vadovaujantis 2010 m. sausio 1 d. įsigaliojusiu Visuomenės, suinteresuotų institucijų ir įstaigų informavimo apie aplinkos užterštumo lygius tvarkos aprašu, Aplinkos apsaugos agentūra tiesiogiai teikia informaciją apie aplinkos oro užterštumo lygio viršijimo atvejus žemiau pateiktame sąraše išvardintoms organizacijoms ir įstaigoms jų nurodytais elektroninio pašto adresais. Kitas suinteresuotąsias organizacijas ir įstaigas, kurios pageidauja gauti minėtą informaciją, maloniai prašome Aplinkos apsaugos agentūrai oficialiai pranešti savo elektroninio pašto adresą (-us). 

 


Suinteresuotųjų institucijų ir įstaigų, informuojamų apie oro užterštumo lygius, sąrašas

 

Aplinkos ministerija:
• info@am.lt;
• V.Auglys@am.lt;
• E.Augliene@am.lt;
• R.Jankauskas@am.lt;
• R.Karnackaite@am.lt;


Sveikatos apsaugos ministerija:
• essc_bud@sam.lt;


Vilniaus miesto savivaldybė;
• Arvydas.Reza@vilnius.lt;
• Virginija.Juodkiene@vilnius.lt;
• Irena.Mikalauskiene@vilnius.lt;

• Kristina.Andriuskaite@vilnius.lt;


Kauno miesto savivaldybė:

• Jurga.Pakrosniene@kaunas.lt;
• aplinkosauga@kaunas.lt;


Klaipėdos miesto savivaldybė:
• R.Povilanskiene@klaipeda.lt;
• Irena.Nachciunova@klaipeda.lt;
• Irena.Sakaliene@klaipeda.lt;
• Janina.Asadauskiene@klaipeda.lt;
• Laima.Jureviciene@klaipeda.lt;
• Nina.Gendviliene@klaipeda.lt;

• Terese.Zorniakiene@klaipeda.lt;


Šiaulių miesto savivaldybė:
• Ekol_sk@siauliai.lt;
• J.Stirbiene@siauliai.lt;
• V.Ciapulis@siauliai.lt;

• Egle.Bruziene@siauliai.lt;
• Matlsiauliai@gmail.com;


Panevėžio miesto savivaldybė:
• aplinka@panevezys.lt;
• miestoukis@panevezys.lt;
• V.Kartanaite@panevezys.lt;


Kėdainių rajono savivaldybė:
• Alina.Melinauskiene@kedainiai.lt;
• Egle.Mikalauskaite@kedainiai.lt;


Jonavos rajono savivaldybė:
• Kristina.Lukoseviciute@jonava.lt;
• ekologas@jonava.lt;


Mažeikių rajono savivaldybė:
• sekretore@mazeikiai.lt;

• j.ungeite@mazeikiai.lt;


N. Akmenės rajono savivaldybė:
• meras@akmene.lt;
• info@akmene.lt;
• ekologas@akmene.lt;


Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD):
• sks@vpgt.lt;
• ems@vpgt.lt;

 

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras:

• alina.rogoza@smlpc.lt


Kauno visuomenės sveikatos centras:

• jurgita.arbociene@kaunovsc.sam.lt;
• kedainiai@kaunovsc.sam.lt;

• ona.sulciene@kaunovsc.sam.lt


Klaipėdos visuomenės sveikatos centras:
• info@klaipedosvsc.sam.lt;


Šiaulių apskrities visuomenės sveikatos centras:
• info@siauliuvsc.sam.lt;
• Jurate.Karaleviciene@siauliuvsc.sam.lt;


Panevėžio visuomenės sveikatos centras:
• info@paneveziovsc.sam.lt;

• vida.vyciene@paneveziovsc.sam.lt;


Telšių visuomenės sveikatos centras:
• info@telsiuvsc.sam.lt;


Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras:
• info@vvsb.lt;

• d.jakubaviciute@vvsb.lt;


Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras:
• visuomenessveikata@sveikatosbiuras.lt;
• laura@sveikatosbiuras.lt;

• diana@sveikatosbiuras.lt;


Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras:
• biuras@sveikatos-biuras.lt;


Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras:
• Jordana.sveikatosbiuras@gmail.com;


Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras:
• kedainiai.biuras@yahoo.com;


Lietuvos širdies asociacija:
• info@heart.lt;

 

Santariškių klinikos radijas:

•  radijas@santa.lt;

 

 

AB "Panevėžio specialus autotransportas":

• specautotrans@takas.lt.